Consulting

Nabízíme mexického kuchaře k zaškolení personálu a konzultacím.
Mezi naše služby patří i catering - dovoz mexických pokrmů až k vám.
Více informací na e-mailech sisenor@sisenor.cz nebo lucie@sisenor.cz

     


Recepty

Napadlo vás někdy, odkud jsou originální recepty na guacamole, mexickou salsu, tacos, skvělou mexickou rýži nebo vynikající enchiladas?

Sí Seňor by Paczekos, s.r.o. a Alejandro S. García dali dohromady tyto pravé mexické recepty, užívající mexických surovin a vytvořené Mexičanem.

Recepty Sí Seňor by Paczekos, s.r.o. jsou jednoduché pro všechny. I restaurace, které se nezaměřují na mexická jídla, je mohou zařadit do svého jídelníčku a rozšířit tak svou nabídku.

První část "La cocina de Alejandro S. García" obsahuje deset receptů, vybraných Alejandrem osobně, a pojemnovaných jako " La base de la comida mexicana fuera de México"- základní mexické pokrmy mimo Mexiko.

Pošleme vám první část receptů až k vám domů, v českém jazyce, abyste se lehce orientovali v nabídce mexických surovin i při přípravě mexických pokrmů. Buen provecho y Viva México, Sí Seňor!

Objednávejte na těchto emailech: lucie@sisenor.cz nebo sisenor@sisenor.cz

 


Mexico Night


Mexická noc s mexickou kapelou a mexickými kuchaři je naše nová služba.
Systém vytvořený pro restaurace, hotely a kavárny, které se nespecializují na mexickou gastronomii, ale rádi by nabízely mexickou noc svým hostům. Každá objednávka Mexico Night automaticky zahrnuje Recepty
 
   

Fiesta Service


Fiesta Service jsou soukromé mexické akce připravené na míru přímo pro vás.
Víme, jak je pro vaši společnost důležité oslavit příchod nového roku nebo jinou společenskou událost. Sí Seňor by Paczekos, s.r.o. nabízí opravdovou mexickou párty s hudbou mariachi, tequillou, pravým mexickým občerstvením, hosteskami a mnohým dalším k obohacení programu vaší akce.
Podívejte se na naše video nebo fotografie z akcí.
Objednávejte na těchto emailech: lucie@sisenor.cz nebo sisenor@sisenor.cz
 
   E-shop

Suroviny potřebné pro naše recepty můžete koupit v e-shopu.